AUTO-EFEKT JAN WIECZOREK
HISTORIA SALONU
 Aktualności
 Samochody Renault
 Samochody używane
 Salon
 Serwis
 Ubezpieczenia
 Finansowanie
 Kontakt
 


 
Właściciel firmy – pan Jan Wieczorek pracuje w branży motoryzacyjnej od 1969 roku. Firmę swą założył w 1984 roku, zaczynając od niewielkiego warsztatu o powierzchni 55m2 i zatrudnienia 1 ucznia.
    Solidność świadczonych usług i zaufanie klientów spowodowało stopniowe i systematyczne zwiększanie obrotów. Prowadząc odpowiednie inwestycje pan Wieczorek systematycznie modernizował i rozbudowywał swój zakład.
    W 1991r został zakupiony odpowiedni teren pod budowę nowego warsztatu samochodowego w sąsiedztwie drogi nr 11 Katowice- Poznań.
    Budowa nowego warsztatu została zakończona w 1994 roku. Był to warsztat blacharstwa i lakiernictwa samochodowego, w którym początkowo był prowadzony autoryzowany praz FSO serwis blacharsko- lakierniczy.
    Jesienią w 1995 roku została nawiązana współpraca z firmą RENAULT, w wyniku czego pan Wieczorek został jej autoryzowanym partnerem.
    W zakładzie prowadzona  jest sprzedaż i pełny serwis samochodów tej marki. Ponadto prowadzone są naprawy powypadkowe wszystkich marek samochodów.
    Wyposażenie i wysoko wykwalifikowany personel pozwala firmie na szybką i w pełni fachową obsługę klientów.